O naszej firmie

       Jesteśmy firmą rodzinną z 25- letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od ponad 6-ciu lat jako Generalny Wykonawca realizujemy projekty zarówno dla inwestorów krajowych i zagranicznych skupiając się na współpracy i lojalności na rynku lokalnym wykonując inwestycje mieszkaniowe, przemysłowe czy użyteczności publicznej.
      Nie bojąc się realizacji żadnego przedsięwzięcia zachowując najwyższe standardy jakości i rzetelności zbudowaliśmy na terenie Pomorza i okolic dziesiątki budynków wielorodzinnych, hal przemysłowych, biur, hoteli, szkół, basenów czy hal sportowych. 
      Dzięki dysponowaniu doskonałą kadrą inżynierską, specjalistami w zakresie budownictwa, profesjonalnymi ekipami budowlanymi oraz własną bazą sprzętową korzystając ze sprawdzonych materiałów budowlanych najlepszej jakości jesteśmy w stanie wykonać każde z zadań z najwyższą jakością i terminowością. Wieloletnie doświadczenie w branży, setki zadowolonych klientów oraz użytkowników wykonanych przez nas obiektów świadczą o najwyższych standardach i naszym doświadczeniu. 

      Cenimy lokalny rynek i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w projektach budowlanych rozwijając i podnosząc standardy w całym województwie. Przez lata zbudowaliśmy bardzo pozytywne kontakty z naszymi klientami, z którymi wspólnie planujemy inwestycje na nadchodzący okres.

DSC00983.jpg

W liczbach

25 lat doświadczenia

100 osób liczy nasz zespół

300 osób liczą ekipy budowlane, z którymi współpracujemy

2000+ oddanych obiektów i mieszkań

247000+ zbudowanych metrów kwadratowych powierzchni użytkowych

DSC00948-Pano.jpg